Wczytywanie...

Konrad Kosiorski

Branding
Na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę, jak istotnym elementem w sukcesie firmy jest jej odpowiedni design i spójna identyfikacja. Mówią, że dobry produkt obroni się sam, ale dlaczego mielibyśmy mu nie pomóc?  
  • Wykonam dla Ciebie zestaw projektów graficznych, które pomogą Twojej firmie zbudować spójny wizerunek.
  • Opracuje strategię, która wyróżni Cię wśród konkurencji, a Twoja firma zacznie być kojarzona.

Spójna identyfikacja wizualna - dlaczego jest taka istotna

Gdy zakładasz nową firmę stajesz przed nielada wyzwaniem. Trzeba ogarnąć sprawy prawne, księgowość, lokal, towar, wszystko na Twojej głowie. A co z reklamą i wizerunkiem firmy? Nie możesz o tym zapomnieć! Musisz mieć świadomość, że Twoi przyszli Klienci właśnie z tym elementem będą mieli styczność w pierwszej kolejności. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

W skład brandingu firmy mogą wchodzić takie elementy jak:

nazwa firmy, kolorystyka, logo, wizytówka, papier firmowy, baner, strona www, oprawa graficzna na social media, gadżety reklamowe i wiele więcej.

Jak widzisz zakres pełnej identyfikacji wizualnej jest szeroki. Różne firmy mogą potrzebować zupełnie innych zestawów. Dlatego usługa brandingu jest zawsze kwestią indywidualną, dopasowaną pod rzeczywiste potrzeby Klienta.

Pamiętaj, że spójna identyfikacja wizualna sprawi, że wizerunek Twojej firmy zacznie być zapamiętywany.  Relacja wizualna pomiędzy logo, stroną internetową czy nawet prostym wpisem na Facebooku powinna być zachowana! Mogę Ci pomóc o to zadbać.

Opinia Michała, dla którego przygotowałem kompletny brand

Konrad stworzył całą oprawę graficzną od zera, i to na takim poziomie, że my - jako firma, wyglądamy najlepiej na tle konkurencji. Jest to opinia obiektywna, wychodząca samoistnie od naszych klientów oraz partnerów biznesowych. Dzięki jego projektom, Klub Robota z marszu odniósł spory sukces na rynku.

Michał Łaba, Klub Robota