O mnie - Konrad Kosiorski

Kim jestem i co mogę dla Ciebie zrobić?

Cześć, jestem Konrad 👋

Mam 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze digital marketingu. Moją specjalizacją są strony internetowe. Prowadzę profile firmowe w social mediach, tworzę angażujący content i zajmuję się ogólnie pojętą promocją firm w sieci. 

W pracy cenię sobie bliską i stałą współpracę. Każdego Klienta traktuję jak Partnera, ponieważ jego sukces wizerunkowo - biznesowy jest również moim sukcesem. Ciągle rozwijam swoje kompetencje i umiejętności. Śledzę zmieniające się trendy w świecie designu i dostosowuję do nich swoje projekty. Interesuję się również tworzeniem wideo oraz wykorzystaniem sztucznej inteligencji w biznesie. Jestem zwolennikiem minimalizmu i wierzę, że: "LESS IS MORE"

W sieci można mnie znaleźć jako @kosa.x lub @kosiorski.pl

Konrad Kosiorski

A tak mniej oficjalnie... 🙋‍♂️

Jestem technologicznym geekiem. Od kiedy pamiętam moje życie kręciło się wokół komputerów. Swoją pierwszą stronę internetową zrobiłem, gdy miałem około 12-13 lat (2002 r.). A więc dwie dekady temu, w czasach gdy na szkolnej przerwie grało się w skoki narciarskie DSJ, a ONET był wyszukiwarką. W czasach gdy płatność za połączenie z Internetem była naliczana w minutach.  

Mam tytuł inżyniera informatyki. Bardzo dużo swojego czasu spędzam online, dzięki temu jestem na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Stale zgłębiam wiedzę z zakresu marketingu, wszelkiego rodzaju technologii a także psychologii. Jestem absolutnym fanem rozwoju osobistego i polepszania swojego życia każdego dnia o malutki chociaż procent. Jak odkryłem stosunkowo niedawno istnieje nawet fachowa nazwa tego zjawiska. "KAIZEN" to filozofia życia, której jestem się wierny.

W chwilach zwiększonej mocy i rozpalonego zapału rozwijam swój autorski projekt Roztocze Love 💚. Wierzę, a raczej jestem przekonany, że ta idea stanie się najważniejszym i największym BRANDEM na Roztoczańśkiej mapie. 


Konrad Kosiorski

Zapraszam do współpracy!

Konrad KOSA Kosiorski 🙅‍♂️

+48 785 942 911 / konrad@kosiorski.pl

Social Media

Obserwuj mnie na Social Mediach

Dołącz do mojej społeczności. Szukaj mnie jako @kosa.x lub @kosiorski.pl