Social media marketing

Prowadzę firmowe profile społecznościowe i kampanie reklamowe.

28 mln Polaków korzysta z Social Media

Serwisy społecznościowe to potężne narzędzia do pozyskiwania nowych Klientów i zwiększania sprzedaży. Twoja firma mogłaby na skorzystać z tych opcji. Nie wiesz jak? Pomogę Ci.

 • Ikona

  Nowi Klienci

  Facebook, Instagram i TikTok dają olbrzymie możliwości dotarcia z ofertą do nowych odbiorców. Wygeneruję dla Twojej firmy organiczny zasięg, który zaowocuję zwiększeniem sprzedaży.

 • Ikona

  Budowa wizerunku

  Zadam o odpowiednie dopasowanie formy komunikacji, aby zbudować pozytywny wizerunek marki wśród odbiorców. Stworzę wartościowy content, który Twoją firmę postawi w roli eksperta w branży.

 • Ikona

  Strategia wzrostu

  Regularne i konsekwentne działania marketingowe są niezbędne do uzyskania zamierzonych rezultatów. Podczas, gdy Ty skupisz się na prowadzeniu swojej firmy ja zaprojektuję strategię reklamową i skrupulatnie zrealizuję plan.

Social media logo

Wideo & foto marketing

Krótkie filmiki są najbardziej angażującą formą prezentacji. Wykonam dla Twojej firmy wideo reels oraz zdjęcia, które przedstawią Twoją usługę lub produkt w korzystny sposób.

iPhone

Estetyka i kreatywność

 • Dbam o formę tworzonych treści i trzymam się graficznej identyfikacji wizualnej firmy.
 • Do marketingu podchodzę kreatywnie, tak aby przykuć uwagę odbiorcy i zachęcić go do interakcji.
 • Filmiki kręcę telefonem. Taki rodzaj contentu bardziej rezonuje z odbiorcami i jest lepiej odbierany przez algorytmy na platformach społecznościowych. Posiadam sprzęt najwyższej jakości i potrafię wyciągnąć z niego to co najlepsze.
Social Media Marketing

Kampanie reklamowe ADS

Kampanie sponsorowane pozwalają przeskoczyć granicę zasięgów organicznych, jednak co najważniejsze zapewniają wysoką precyzję dotarcia do właściwych osób. Dzięki narzędziom targetowania mamy kontrolę nad szczegółowym dobraniem grupy odbiorców. Sprawia to, żę przekaz trafia do odpowiednich osób, które w efekcie wyświetlenia reklamy mogą podjąć określone działania.

Magia remarketingu

Na Twojej stronie internetowej zainstaluję Piksel Facebook, który pozwoli na wyświetlanie reklam gościom Twojej witryny czy sklepu online. Taka strategia pozytywnie wpłynie na konwersję i zopytmalizuję wydatkowany budżet.

Uruchomię dla Twojej firmy korzystną kampanię reklamową.

Zainwestuj w prowadzenie social media swojej firmy. Przekonasz się, jak dużą różnicę wprowadzi profesjonalna obsługa w porównaniu z niesystematycznym wrzucaniem losowych postów.

Kontakt

Dlaczego ja?

Przeczytaj więcej o mnie i sprawdź rekomendacje Klientów, z którymi miałem okazję współpracować
 • Ikona

  Dekada doświadczenia

  Od 10 lat pracuję w obszarze digital marketingu dostarczając Klientom produkty wysokiej jakości.

 • Ikona

  Partnerstwo w biznesie

  W pracy cenie sobie bliską i stałą współpracę. Każdego Klienta traktuje jak partnera, ponieważ jego sukces wizerunkowo - biznesowy jest również moim sukcesem.

 • Ikona

  Wsparcie techniczne

  Przez cały okres naszej współpracy możesz liczyć na moje wsparcie. Od wstępnego projektu aż po jego realizację jestem do Twojej dyspozcji.

Rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się ze mną, powiedz co chcesz osiągnąć i jakie masz cele biznesowe, a ja zaproponuję Ci najlepsze rozwiązanie.