Strony i sklepy internetowe

Tworzę funkcjonalne i skuteczne strony oraz sklepy internetowe.

 

Dlaczego Klienci wybierają współpracę ze mną 👨‍💻

 • Legalne oprogramowanie  🏆

  Zawsze korzystam z oprogramowania, zdjęć i innych plików z licencją na komercyjne użycie. Dzięki temu nie musisz się martwić o problemy związane z prawem autorskim.

 • Aktualne trendy i sprawdzone rozwiązania ✅

  Nie eksperymentuję z projektami. Wdrażam jedynie znane i sprawdzone rozwiązania. Projektuję w zgodzie z zasadą "Mobile First", czyli dużym naciskiem na poprawne działanie strony internetowej na urządzeniach mobilnych.

 • Doświadczenie 👨‍🎓

  Działam na rynku z powodzeniem od 10 lat dostarczając projekty wysokiej jakości.

 • Widoczność w Google 👀

  Oprócz wykonania samej strony www przeprowadzam szereg czynności dodatkowych, poprawiających widoczność Twojej witryny w sieci. Po to, by Klienci mogli ją szybko znaleźć w wyszukiwarce Google zapewniając Twojej firmie konkretne korzyści biznesowe. Optymalizuję kod źródłowy pod wymagania SEO. Zgłaszam stronę do indeksu Google, tak aby poprawić jej pozycję w wynikach wyszukiwania. 

 • Wsparcie techniczne 🛠

  Nie musisz wiedzieć co to hosting, FTP, certyfikat SSL, protokół HTTPS. Zapewniam kompleksową usługę od projektu aż po instalację strony na serwerze.

Ile kosztuje strona internetowa? 💰

Wszystko zależy od złożoności projektu. Możemy spodziewać się innej ceny dla prostej wizytówki firmowej, a innej dla rozbudowanego serwisu online.

Typowa wizytówka firmowa z popularnymi rozwiązaniami to koszt już od 750 do 2100 zł netto. Jest to propozycja dla firm chcących posiadać własną stronę internetową ze standardowymi rozwiązaniami i zakładkami (Strona główna, O firmie, Oferta, Realizacje, Kontakt).

Dla wymagających i chcących otrzymać indywidualny projekt z dedykowanymi funkcjami koszt może wynieść od 3000 do 8000 zł netto. W ramach tej realizacji dostarczam stronę www szytą na miarę dostosowaną pod wymagania Twoje i grupy docelowej. Projekt graficzny jest zawsze dopieszczony i niepowtarzalny. Możliwe są integracje z innymi systemami np. płatności online, dedykowane formularze zamówień, generatory wyceny itd.

Zobacz kilka wybranych realizacji.

Dodatkowe usługi

 • Hosting

  150 zł netto / rok

 • Hosting + Opieka

  od 469 zł netto / rok

 • Administracja

  Cena ustalana indywidualnie

Zadzwoń lub napisz do mnie

Gotowy na współpracę?

Skontaktuj się ze mną, powiedz co chcesz osiągnąć i jakie masz cele biznesowe, a ja zaproponuję Ci najlepsze rozwiązanie.